کشنده فاو

کشنده فاو یک کشنده قوی و همه کاره است که به صورت جفت محور و تک محور به واسطه شرکت سیبا موتور در کشورمان معرفی و به بازار عرضه  شده است.کشنده های فاو چند سالی است پا به بازار حمل ونقل کشورمان گذاشته و بسیارموفق عمل کرده است. میتوان گفت فاو یک برند مطرح جهانی می باشد که در سطح جهانی و خاورمیانه بسیار نام آشنا و یکی از برندهای پرفروش در کشورمان می باشد.

کشنده فاو معرف یک کامیون کشنده موفق در دنیا بوده است که با تکیه بر قدرت و عمکلرد مناسب و حمل بارهایی با تناژ بالا منجرب آن شده است تا خریداران و علاقه مندان کامیون های سنگین، کشنده فاو را به خیلی از کشنده های موجود اروپایی در بازار ترجیح دهند.

وزن کشنده فاو تک محور بدون بار ۷۹۰۰کیلوگرم می رسد و قابلیت جابه جایی دو سرنشین را در خود دارد.حداکثر نیروی مجاز وارد به محور جلو ۶۶۰۰ کیلوگرم و محور عقب ۱۱۴۰۰ کیلوگرم می باشد.در مورد ابعاد این کشنده باید گفت طول آن به ۶۲۳۵ میلی متر می رسد و عرض کشنده فاو و ارتفاع آن نیز به ترتیب ۲۴۹۵ و ۳۶۰۰ میلی متر می باشد.
تامین نیروی پیشروان این کامیون کشنده فاو بر عهده یک موتور ۶ سیلندر خطی دیزل و مجهز به توربوشارژر تعبیه شده است که ۱۱/۰۴۰ سی سی حجم دارد و قادر است قدرت موتور ۴۲۰ اسب بخارو ۱۹۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

انتقال قدرت نیروی موتور به چرخ ها بر عهده گیربکس zf ساخت آلمان گذاشته شده است.کلاچ کشنده تک محور و کشنده فاو جفت محور نیز از نوع تک صفحه ای خشک است که از یک فنر دیافراگمی با قطر ۴۳۰ میلیمتر بهره می برد.گنجایش باک آلومینیومی نیز به ۶۰۰لیتر می رسد.

کشنده فاو دارای محور مقطعی i شکل و فورج شده است، محور عقب نیز ازنوع تک محور با کاهنده تک مرحله ای است.کشنده جفت محور و کشنده فاو تک محور دارای موتور ۴۲۰ اسب بخار و گشتاورد ۱۹۰۰ نیوتن متر می باشند.

کشنده فاو دارای کابین فلزی سقفی بلند و تمام جوشکاری شده است که از پوشش ضد زنگ و عایق صوتی و حرارتی بهره می برد.تجهیزات کشنده فاو که به چشم می خورد عبارت از: اینتر کولر، بخاری درجا،اینه های برقی ،قفل مرکزی ، تاخوگراف،شیشه های برقی ، و… که در مجموع میتوان گفت که شرکت فاو با قرار دادن مجموعه ای از تجهیزات و امکانات مناسب در کشنده های خود محصولی در حدهلدلینگ فاو طراحی و تولید کرده است.

مجموعه سیباموتور به دلیل استقبال شما خریداران عزیز از محصولات فاو فروش اقساطی کشنده فاو را با کمترین پیش پرداخت و در اقساط بلند مدت در نظر گرفته است که میتوانید برای اطلاع بیشتر از شرایط فروش کشنده اقساطی با کارشناسان شرکت سیبا موتور تماس حاصل فرمایید.