فروش کامیونت فاو

فروش کامیونت فاو

شرکت بزرگ سیبا موتور با فروش کامیونت فاو و تولید خودرو سنگین و نیمه سنگین و ارائه خدمات ارزشمند مرتبط  برای مشتریان ، اهتمام به اشتغالزایی و  ارتقای صنعت کشور ، ایجاد سود و منافع پایدار  برای کلیه سهامداران ، شرکای تجاری و تامین کنندگان و همچنین آینده حرفه ای قابل اطمینان برای کارکنان می باشد. یکی از اهداف مهم و کلان شرکت سیبا موتور در فروش کامیونت فاو و دیگر محصولات فاو صداقت و همدلی ، مسئولیت پذیری و تعهد و خدمات فروش کامیونت فاو  و پس از فروش می باشد به همین منظور شرکت سیبا موتور شرایط ویژه ای برای فروش کامیونت فاو  قرار داده است تا خریداران محترم با اطمینان کامل به شرکت سیبا موتور و بدون هیچ دغدغه ای کامیونت فاو مورد نظر خود را خریداری کنند.

 

نمایندگی فروش کامیونت فاو در تهران با تکیه بر فن آوریهای روز جهان در زمینه تولید انواع کامیونت فاو ، با مونتاژ ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، مطمئن و مطابق با استانداردهای جهانی در بخش حمل و نقل جاده ای، در حوزه تامین نیاز کشور و رفاه اجتماعی و عمومی، بخشی از تقاضای داخلی را تامین نموده است و از خروج ارز از کشور جلوگیری می نماید.

 

فروش کامیونت فاو

کامیونت فاو یک کشنده قوی و همکاره می باشد  که به صورت تک محور و جفت محور توسط شرکت سیبا موتور (عمادی فاو) روانه بازار خودرویی کشور می شود. وزن کامیونت فاو تک محور بدون بار به ۷۹۰۰ کیلوگرم می‌رسد و قادر است دو سرنشین را در خود جای دهد. حداکثر نیروی مجاز وارده به محور جلو ۶۶۰۰ کیلوگرم و به محور عقب ۱۱۴۰۰ کیلوگرم می‌باشد. در مورد ابعاد این کامیون باید گفت طول آن ۶۲۳۵ میلی‌متر است و عرض و ارتفاع آن نیز به ترتیب به ۲۴۹۵ و ۳۶۰۰ میلی‌متر می‌رسند. در ماههای اخیر همچنین افزایش تناژ  کامیونت فاو  از ۴۰ به ۴۲ تن اقدام بسیارمناسبی از سوی شرکت سازنده محسوب می شود.

 

سیبا موتور نماینده فروش کامیونت فاو

برای اطلاعات بیشتر از شرایط  فروش کامیونت فاو  با شرکت سیبا موتور (عمادی فاو) تماس بگیرید تا کارشناسان ما بتوانند پاسخ گوی سوالات شما باشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *